Rhône

Ik werk op kleine schaal met de fantastische wijnen van François Villard in Condrieu / Côte-Rôtie. Zie hieronder een overzicht van de beschikbare rode wijnen (en kijk hier voor de witte wijnen):

François Villard Syrah L’Appel des Sereines 2017/2018/201914,95
François Villard Syrah L’Appel des Sereines 2017/2018 (Magnum)32,95
François Villard Syrah L’Appel des Sereines 2016 (Magnum)29,95
François Villard Saint Joseph Poivre et Sol 201827,95
François Villard Saint Joseph Poivre et Sol 201725,95
François Villard Saint Joseph Poivre et Sol 201624,95
François Villard Syrah Seul en Scène 201844,95
François Villard Syrah Seul en Scène 201743,95
François Villard Syrah Seul en Scène 201642,95
François Villard Syrah Seul en Scène 201539,95
François Villard Syrah Seul en Scène 201437,95
François Villard Syrah Seul en Scène 2017/2018 (Magnum)99,95
François Villard Syrah Seul en Scène 2016 (Magnum)94,95
François Villard Syrah Seul en Scène 2014/2015 (Magnum)84,95
François Villard Crozes-Hermitage Les Malfondières 2015/2016/201744,95
François Villard Cornas Jouvet 201849,95
François Villard Côte-Rôtie Le Gallet Blanc 201857,95
François Villard Côte-Rôtie Le Gallet Blanc 201756,95
François Villard Côte-Rôtie Le Gallet Blanc 201656,95
François Villard Côte-Rôtie Le Gallet Blanc 201554,95
François Villard Côte-Rôtie Le Gallet Blanc 2017/2018 (Magnum)130,00
François Villard Côte-Rôtie Le Gallet Blanc 2016 (Magnum)125,00
François Villard Côte-Rôtie Le Gallet Blanc 2015 (Magnum)120,00
François Villard Côte-Rôtie La Brocarde 2018115,00

Tot slot beschik ik over een vrij uitgebreide collectie Rhône wijnen uit een groot aantal jaren. Ook de meer bijzondere en daarom vaak ook duurdere flessen. Van de meeste wijnen heb ik maar een beperkte voorraad. Mocht je interesse hebben, kijk dan even op Specials Rood.