Méo-Camuzet Vosne-Romanée

Ik heb een vrij uitgebreid assortiment van de prachtige rode Bourgognes van befaamde wijndomein Méo-Camuzet (www.meo-camuzet.com) in Vosne-Romanée.

Zie hieronder mijn actuele aanbod en prijzen:

Méo-Camuzet Bourgogne Côte d’Or Hemisphere Nord 201834,95
Méo-Camuzet Bourgogne Côte d’Or Hemisphere Sud 201834,95
Méo-Camuzet Bourgogne Côte d’Or Cuvée Etienne Camuzet 201842,95
Méo-Camuzet Bourgogne Rouge 201732,95
Méo-Camuzet Fixin “Clos du Chapitre” 1er Cru 201354,95
Méo-Camuzet Fixin 201642,95
Méo-Camuzet Fixin 201542,95
Méo-Camuzet Morey-Saint-Denis 201859,95
Méo-Camuzet Morey-Saint-Denis 201752,95
Méo-Camuzet Gevrey-Chambertin 201762,95
Méo-Camuzet Chambolle-Musigny 201882,95
Méo-Camuzet Chambolle-Musigny “Les Cras” 1er Cru 2017124,95
Méo-Camuzet Nuits-Saint-Georges 201769,95
Méo-Camuzet Nuits-Saint-Georges “Aux Boudots” 1er Cru 2009200,00
Méo-Camuzet Nuits-Saint-Georges “Aux Boudots” 1er Cru 2008150,00
Méo-Camuzet Nuits-Saint-Georges 1er Cru 201699,95
Méo-Camuzet Vosne Romanée 201887,95
Méo-Camuzet Vosne Romanée 201784,95
Méo-Camuzet Vosne Romanée 201684,95
Méo-Camuzet Vosne Romanée “Les Chaumes” 1er Cru 2017144,95
Méo-Camuzet Corton Perrieres Grand Cru 2010300,00
Méo-Camuzet Corton “Vigne au Saint” Grand Cru 2015350,00
Méo-Camuzet Corton “Vigne au Saint” Grand Cru 2010300,00
Méo-Camuzet Clos de Vougeot Grand Cru 2017325,00
Méo-Camuzet Clos de Vougeot Grand Cru 2015350,00
Méo-Camuzet Clos de Vougeot Grand Cru “Près le Cellier” 2009350,00