.. maar krijg ‘m alsnog cadeau!
Misschien weet je het nog ..? Even een kleine opfrisser dan! Normaal krijg je een mail met de aankondiging van De Grote Hamersma 2019, de jaarlijkse wijnbijbel annex -encyclopedie van de bekende wijnschrijver Harold Hamersma, ergens in november vlak voor mijn jaarlijkse Grote Hamersma Proeverij. Om marketing-technische redenen hebben Harold en zijn uitgever echter besloten het publicatiemoment van het boek te verschuiven naar het voorjaar van 2019 .. Inderdaad, dat is nu!!

Nog even voor wie het (nog) niet weet .. In dit boek staan alle wijnen die er toe doen in Nederland en het is inmiddels genoegzaam bekend dat óók mijn wijnen daartoe behoren .. met vaak hoge scores. Ga er even voor zitten, want ook dit jaar sta ik weer met meer wijnen en meer hoge cijfers in De Grote Hamersma 2019!!
- Maar liefst 82 wijnen zijn opgenomen, waarvan 55 met een score van 9 of meer (en als je 8,5 ook afgerond als een 9 beschouwd dan zijn het er .. 82 .. dus ALLEMAAL!)
- De Brunello di Montalcino “Riserva” 2012 (score 9,5; € 79,95) van Azienda Agricola Altesino staat op de 3e plaats van de Top 100 Beste (Ster)wijnen van 2019!
- In diezelfde Top 100 staan ook de Daniela Piccoli Amarone della Valpolicella “Monte la Parte” Selezione 2008 (score 9,5; € 59,95). Famille Dutraive Fleurie “La Tonne” 2017 (score 9+; € 22,95) en Domaine Marc Delienne Fleurie Greta Garbo 2016 (score 9+; € 23,95).
- Tot slot een aantal interessante vermeldingen: 1 wijn in de Top 25 beste Biologische wijnen; 2 wijnen in de Top 25 beste Pinot Noir’s; 3 wijnen in de Top 25 beste Chardonnay’s; 2 wijnen in de Top 25 beste Sauvignon blanc’s en 1 wijn in de top 25 beste wijnen met minder alcohol.
Wil je de complete lijst met score’s en vermeldingen even snel door-scrollen .. klik dan hier.
Uiteraard heb ik weer een paar aansprekende Grote Hamersma Pakketten gemaakt met aantrekkelijke korting én waarbij je De Grote Hamersma 2019 t.w.v. € 27,- cadeau krijgt.
- Het Grote Hamersma Pakket met de 12 meest representatieve en best scorende wijnen; normaal € 200,- en nu voor € 180,- (10% korting)
- Het 9+ Hamersma Pakket met 6 wijnen met de hoogste scores van 9+en 9,5; normaal € 308,- en nu voor € 260,- (15% korting)
- Het Allergrootste Hamersma Pakket met 6 wijnen met een speciale vermelding; normaal € 277,- en nu voor € 235,- (15% korting)
- Het Kleine Hamersma Pakket met flessen van de 6 hoogst scorende wijnen rond € 10,-; normaal € 117,- en nu voor € 110,- (5% korting)
- Uiteraard kun je ook je eigen pakket uit de lijst samenstellen en bij een besteding van minimaal € 150,- krijg je óók De Grote Hamersma 2019 t.w.v. € 27,- cadeau.
- Tot slot: Je kunt De Grote Hamersma 2019 natuurlijk ook zelf cadeau doen. Net als vorige jaren heb ik uiteraard ook weer de fraaie en unieke Hamersma Geschenkkist beschikbaar. Een speciaal wijnkistje op maat waar 2 flessen (naar keuze) én De Grote Hamersma 2019 in kunnen. Voor € 49,95 heb je bijvoorbeeld een kistje met 2 meest populaire witte en rode wijn en voor € 69,95 een kistje met een hoog scorende witte en rode wijn. Als je zakelijk of privé eens iets anders en leuks cadeau wil doen hoef je niet langer na te denken J.
Leuk allemaal weer! Hopelijk tot snel!
Paul